motoger

Klimatyzacja - wentylator Seat Toledo I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Klimatyzacja - wentylator Seat Toledo I
Klimatyzacja - wentylator Seat Toledo I

Sprzedawcy części do Seat Toledo:

części uzywane samochodowe
moto2
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
giełda części
auto czesci zamienne
giełda części poznań
części używane amerykańskie
auto części
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
moto2.pl
auto kasacja części używane
części moto2
auto części poznań
giełda części śląsk
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
gielda czesci
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
części używane opel

Cena Klimatyzacja - wentylator Seat Toledo Cena

Tanie części do Seat Toledo i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Klimatyzacja - wentylator. Tanie części samochodowe wg działu Układ chłodzenia. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-31 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Klimatyzacja - wentylator do Seat Toledo I jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Klimatyzacja - wentylator Seat Toledo I 1.5 1992 van (minibus). Tanio Klimatyzacja - wentylator Seat Toledo I 1.5 1992 van (minibus). Ekonomiczne auto z silnikiem 1.5 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1994. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia van (minibus) i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Seat. Ten model Toledo wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II, III, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem klimatyzacja - wentylator . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Seat Toledo wersja I. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Seat Toledo. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Słyszałem od mechanika że Seat Toledo to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Seat Toledo bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Seat Toledo. Jestem dumny z posiadania tego auta. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem klimatyzacja - wentylator do Toledo. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Byłem w szoku że znalazłem u nich klimatyzacja - wentylator. Wszystko było na miejscu z klimatyzacja - wentylator nie było problemu wszystko sprawne Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. motoger.pl znalazł dla mnie klimatyzacja - wentylator poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Seat Toledo. Teraz będę musiał poszukać klimatyzacja - wentylator. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Seat Toledo. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu klimatyzacja - wentylator w Seat Toledo. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić klimatyzacja - wentylator do Seat Toledo. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio klimatyzacja - wentylator. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele klimatyzacja - wentylator. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Seat Toledo na części.  


KONTAKT

tanio Klimatyzacja - wentylator Seat Toledo I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Klimatyzacja - wentylator Seat Toledo I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl